Pénzügyi tanácsadó - Pápa [Hungary]

Állás leírása

A Finance Sales Hungary Kft. 12 éve üzemeltet megbecsült partnerünknél, a Tesco áruházláncban pénzügyi partnerpontokat. Kirendeltségeinknél munkatársaink segítik a vásárlókat a számukra legmegfelelőbb pénzügyi konstrukció kiválasztásában.

Főbb feladatok, munkák:

  • Egy stabil, sikeres projekt keretében a Tesco áruházban kihelyezett pénzügyi pontot működtetsz
  • Képviseled az MBH Bank és az Aegon Biztosító termékeit
  • Értékesíted az egyedülálló kedvezménnyel és tudással rendelkező hitelkártyát és a kapcsolódó szolgáltatásokat az áruházba betérő vásárlók részére
  • Felméred az ügyfelek igényeit és személyre szabott ajánlatot adsz részükre
  • Jogosultságot kapsz, hogy szerződéseket köss
  • Adminisztrálsz, napi forgalomról szóló jelentéseket készítesz
  • Arra törekszel, hogy teljesítsd a havi célszámokat, hogy elérd anyagi céljaid
  • Koordinálod az értékesítés támogató munkatársat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezz minimum érettségivel
  • Szakirányú pénzügyi végzettség (hiánya esetén, segítünk megszerezni és fizetjük helyetted a 3 napos képzés díját)
  • Legyél ügyfélorientált
  • Legyél motivált, legyenek céljaid
  • Rendelkezz hatékony és meggyőző kommunikációval
  • Magabiztosan kezeld a spontán szituációkat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

MBH (PSZÁF) tanúsítvány vagy azt kiváltó végzettség (banki, pénzügyi, biztosítási illetve bármilyen diploma)

Amit kínálunk:

  • Bejelentünk téged, mi nem kérünk vállalkozói jogviszonyt
  • Minden hónapban megkapod a fix alapbéred
  • Jutalékrendszerünk motiválni fog téged, ami jó keresetet biztosít számodra
  • A betanulási időszakban bértámogatásban részesítünk
  • Havi tervszámok teljesítése esetén jövedelmed meghaladja a nettó 422 000 Ft-ot
  • Szinte minden hónapban versenyeket írunk ki, amivel tovább növelheted a jövedelmed több 10 000 forinttal.
  • Igény alapján a teljes- és részmunkaidőt is biztosítjuk, akár a hétvégi beosztást is
  • A munkába járásodat 100%-ban támogatjuk
  • Baráti-, és családbarát munkahelyet biztosítunk
  • Végzettség hiányában államilag elismert képzést biztosítunk részedre (3 napos)
  • Előrelépési lehetőséget is nyújtunk

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos

Fizetés: 366 000,00Ft - 422 000,00Ft havonta

Jelentkezési kérdés(ek)::

  • Kérjük jelölje meg a nettó bérigényét!

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال