Megfelelési tanácsadó [Hungary]

Megfelelési tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

A Bv. Holding Elismert Vállalatcsoport tagvállalatai számára a köztulajdonban álló gazdasági társaságok belső kontrollrendszeréről szóló 339/2019.(XII.23.) Kormányrendeletben rögzített megfelelési tanácsadói tevékenység ellátása;

  • a gazdasági társaságok tevékenységére és működésére vonatkozó jogszabályokban foglaltaknak és a szabályzatok összhangjának elősegítése a jogszabályi rendelkezésekkel,
  • azon intézkedések és eljárások érvényesülésének folyamatos nyomon követése és rendszeres ellenőrzése, amelyek célja az irányadó jogszabályoktól való eltérések feltárása,
  • a végzett tevékenység jogszabályoknak, a célkitűzések, belső szabályzatoknak, értékeknek és elveknek, továbbá a tevékenységi körre vonatkozó szakmai standardoknak való megfelelés nyomon követése,
  • a feltárt hiányosságok megszüntetése és a kockázatok csökkentése érdekében javaslatok készítése az ügyvezetők részére,
  • a megfelelésbeli hiányosságok feltárása érdekében tett intézkedések nyilvántartása, folyamatos nyomon követése és rendszeres ellenőrzése,
  • ügyvezetők és a munkavállalók támogatása abban, hogy a gazdasági társaságok teljesítsék a tevékenységükre és működésükre vonatkozó jogszabályokban foglalt kötelezettségeit,
  • a jogszabályoknak történő megfelelés, mint cél érvényesülését elősegítő szervezeti szemlélet kialakításának támogatása szervezetfejlesztési eszközökkel és képzések szervezésével,
  • az integritást sértő, korrupciós és visszaélésgyanús eseményekre vagy kockázatokra vonatkozó bejelentések fogadásával és kivizsgálásával kapcsolatos feladatok ellátása,
  • a jogszabályoknak történő szervezeti megfeleléssel kapcsolatos intézkedések vonatkozásában ügyvetetők folyamatos támogatása, tanácsadás.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    magyar állampolgárság, büntetlen előélet,
  • a 339/2019. (XII.23.) Kormányrendeletben előírt felsőfokú jogi vagy gazdasági végzettség; kétéves végzettségének megfelelő igazolt gyakorlat;
  • magas szintű írásbeli és szóbeli kifejező készség, együttműködés, csapatszellem, kommunikációs készség és stressztűrő képesség,
  • felhasználói szintű MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint) ismeret, munkaköri orvosi alkalmasság, „B” kategóriás gépjárművezetői engedély, vezetői gyakorlat és vezetői hajlandóság

    Amit kínálunk:

    cafeteria juttatás (bruttó 200.000 Ft/év), munkába járási költségek térítése (a 39/2010. (II. 26.) Korm. rendelet szerint) igényes, kulturált munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség, széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség, stabil munkáltatói háttér, versenyképes jövedelem.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال